Senetle Alışveriş

Dünyanın dört bir yanında farklı tarzlarda tasarımlar yapan markaların ürünlerini sizlere ulaştırarak stilinize katkıda bulunan Gencallar, kolay ve güvenli ödeme imkanlarıyla da hesaplı alışverişin adresi oluyor! Kredi kartı olmadan taksitle ürün satın alma fırsatı sunan Taxitcard uygulaması ile siz de senetle alışveriş yapmak kadar kolay bir şekilde Gencallar mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz!

Müşterilerinin gerçekleştirdiği üyeliklerde kart ücreti ve aidat talebinde bulunmayan Gencallar, Taxitcard sayesinde vadesiz taksitler eşliğinde senetle alışveriş yapmanın kolaylığını sizlere ulaştırıyor. Senetle alışveriş yapmanın yeni nesil çözümü olarak sunulan Taxitcard ile dilediğiniz Gencallar mağazasından sevdiğiniz markaların ürünlerine sahip olmak için yapacağınız alışverişleri taksitlere bölerek kendinize ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Müşterilerinin ilk alışverişlerinde %10 hoş geldin indirimi uygulayan ve dünyaca ünlü markalar için oluşturduğu kampanyalarla hesaplı bir alışveriş fırsatı sunan Gencallar ile siz de harcamalarınızı avantajlı hale getirebilirsiniz!

Senetle alışverişin modern bir perspektifi olan Taxitcard’a sahip olabilmek için yapmanız gereken tek şey Gencallar online kataloğu üzerinden kart başvurusu yapmak ve Gencallar’ın avantajlı dünyasını keşfetmek!

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo