Saat Modelleri

Hem kadınlar hem de erkekler için zevklerini ortaya koymanın en keyifli yollarından biri olan kıyafet seçimi, incelikli bir yaklaşımla ve dikkatle yapılan bir iştir. Sıra girdikleri ortamlarda mevcut atmosfere eksiksiz biçimde uyum sağlayabilecek kıyafetleri aksesuarlarla süslemeye geldiğinde, kadın ve erkekler için ortak bir ürün çoğu zaman başrolü kazanan taraf olur. Bu aksesuarlar, sadece göz alıcı şıklıkları sayesinde kıyafetlerin havasını değiştiren özellikleriyle değil aynı anda pek çok işlevi yerine getirmeyi başaran fonksiyonel yapılarıyla da vazgeçilmez parçalarından biri haline gelen saat modelleridir.

Kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı tasarımlardan oluşan kıyafet ve ayakkabı çözümleriyle kalmayıp kadınların feminenliğini erkeklerin ise centilmenliğini destekleyecek aksesuar seçenekleriyle her tarza hitap edebilen Gencallar, modanın önde gelen markalarının saat tasarımlarını sizlerle buluşturuyor. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasında faaliyet gösteren mağazalarında siz de ister günlük hayatta ister özel günlerde kullanmak için tercih edebileceğiniz kadın ve erkek kol saati modellerini keşfedebilirsiniz!

Stilinize Asalet Katacak Aksesuarlar…

Günlük hayatlarında veya özel günlerde stillerini tamamlamada kullandıkları aksesuarlar olarak kadınlar için özel bir yere sahip olsalar da saat söz konusu olduğunda erkekler için ayrı bir başlık açmak gerekir. Kadınlara kıyasla oluşturdukları kombinlerde çok fazla aksesuara yer vermeyen erkekler; takım elbiseleriyle, sportif kıyafetleriyle veya outdoor giyim ürünleriyle uyum sağlayabilecek özelliklere sahip kol saati modellerine çoğunlukla daha fazla özenle yaklaşırlar. Analog ve dijital çalışma prensiplerine dayalı; genellikle kronometre, tarih ve benzeri göstergeleri içerecek biçimde tasarlanan kol saati çeşitleri, erkekler için şıklığın yanı sıra günlük hayatı da kolaylaştıran öğelerden biridir. Kadınların ihtiyaçları gözetilerek dizayn edilen saat modelleri ise daha minimal detaylar ve soft renkler kullanılarak üretilen aksesuarlar olarak göze çarpar. Kayışları deri ve çelik malzemenin dışında ince yapılı zincirler, boncuklu veya örgülü kordonlar gibi daha esnek çalışmalarla oluşturulan saat çeşitlerinin hedefi; kadınların zarafetiyle muazzam bir bütün yaratmaktır.

Eğer siz de tarzınızı saat tasarımlarıyla tamamlamaktan keyif alanlardansanız, Gencallar mağazalarını ziyaret ederek dünyaca ünlü markaların kol saati modellerine göz atabilir ve aradığınız özelliklere sahip ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz!

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo