Mont Modelleri

Sonbahar – kış sezonunda kıyafet seçimi söz konusu olduğunda mont modelleri; hem kadınlar hem de erkekler için öncelikli öneme sahip seçenekler olarak öne çıkar. Soğuk kış aylarında ve serin bahar havalarında ideal bir koruyucu olan işlevsel özelliklerinin yanında şık bir giyim ürünü olarak da tercih edilen modeller, her ortama ve her stile uyum sağlayabilecek zengin tasarım çeşitliliği ile üretilen kıyafetlerdir. Temel hedefi soğuklardan korunmak olsa da özgün tasarımları sayesinde kadınlar ve erkekler için bazı stiller ve kombinlerle ideal bir bütün oluşturması amacıyla da kullanılabilen bu ürünler hemen her zevke hitap eden seçenekleriyle zamansız bir dış giyim örneğidir.

Mavi, Koton, Converse, Lacoste, Lumberjack ve daha pek çok dünyaca ünlü ismin bir araya geldiği Gencallar sanal mağazasında; her biri özel tasarımlara sahip mont modellerini siz de yakından inceleyebilirsiniz.

Soğuk Havaların Favorisi…

Erkekler ile kadınların farklı alanlardaki ihtiyaçları göz önüne alınarak özenli detaylarla tasarlanan mont modellerinin yer bulduğu Gencallar mağazalarında, markaların belli dönemlerde beğeniye sunduğu özel tasarımların yanı sıra her vakit rahatlıkla giyilebilecek güncel ürünler de bulunuyor. Feminen duruşun kritik öneme sahip olduğu kadınlar için deri, nubuk ve benzeri kumaşlar kullanılarak üretilen ceket tarzı montlar, rahatlığı ön planda tutanlar için bomber ya da şişme montlar, farklı uzunluklara sahip kaban şeklindeki montlar; popüler modeller arasında başı çekiyor. Gününün büyük bir bölümünü ofislerde geçiren erkekler için maskülen görünümün en güzel ifadesi olan blazer ceket formunda tasarlanan, sportifliği hayatının merkezine alanlar için ise jean ve deri malzemeden üretilen montlar; sıkça tercih edilen mont seçenekleri olarak dikkat çekiyor.

Siz de Türkiye’nin birçok noktasında bulunan mağazalarıyla pek çok markanın kaliteli giyim ürünlerini ayağınıza getiren Gencallar’da, sizi aradığınız rahatlığa ve şıklığa kavuşturacak montu rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo