Touche Giyim Mağazaları

Yenilikçi duruşu, özgün tasarımları ve muhafazakâr çizgisiyle kadın giyim sektörünün öne çıkan markalarından biri olmayı başaran Touche, farklı sezonlara yönelik tasarladığı birbirinden güzel giyim ürünlerini Gencallar mağazalarında sizlerle buluşturuyor! İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok farklı noktasında bulunan Gencallar mağazalarını ziyaret ederek siz de stilinizi zenginleştirecek yepyeni Touche ürünlerini keşfedebilirsiniz!

Touche Kadın Giyim Koleksiyonu

Her mevsim için çarpıcı ve şık kıyafet çözümleri sunan Touche; alt ve üst giyim ürünlerinin yanı sıra dış giyim ve aksesuar çeşitleriyle de günlük hayattan özel günlere kadar her ortamda kadınların tarzlarına ince dokunuşlar yapmayı hedefliyor. Sadece yetişkin kadınların değil gençlerin ihtiyaçları için de özgün modeller tasarlayan marka, birçok kuşağı aynı koleksiyonda buluşturmayı başaran mağazalarıyla giyim ürünlerine çok yönlü bir bakış açısı katıyor. Farklı stiller oluşturmaya yardımcı olmak adına tek tek parçalar sunmanın yanı sıra etek, pantolon ve benzeri kıyafetlerle yapılan takımların da yer aldığı Touche koleksiyonu; şıklığın yanında pratik bir kullanım imkânı da veriyor.

Marka Hakkında

Kurulduğundan bu yana muhafazakarlık ile modernliği bir arada sunan tasarımlarıyla hem gençlerin hem de yetişkinlerin stillerine dinamik bir görünüm kazandırmayı sürdüren Touche, Türkiye’nin farklı noktalarına yayılan giyim mağazaları yoluyla kişiliklerini kıyafetlerine yansıtan kadınlara şık çözümler sunmaya devam ediyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo