Online İşlemler
  • 444 4 362
  • gencallar@gencallar.com.tr

Puma

Puma – Sportif Şıklık, Yüksek Performans

Puma, başta spor ayakkabıları olmak üzere üstün kaliteli ürünleri ile farklı spor dallarıyla amatör ya da profesyonel olarak uğraşan pek çok insanın öncelikli tercihlerinden… Siz de spor giyimin bu prestijli markasının çok sayıda kaliteli ürününü, Gencallar mağazalarında bulabilirsiniz!

Puma Spor Ayakkabı Modelleri ve Diğer Ürünler

Türkiye’nin çeşitli noktalarında konumlanan Gencallar mağazalarında; Puma’nın en popüler spor ayakkabı modellerini, ve hayli geniş bir yelpazeye yayılan pek çok spor giyim ürünü ve aksesuarları bulmanız mümkün.

Power Through Peace, RS-X Trophy, Limitless, Cali gibi koleksiyonlar altında gruplanan Puma ayakkabı modelleri arasında; çeşitli spor dallarından sportif günlük giyime kadar farklı yerlerde tercih edilebilecek çok sayıda kaliteli ürün yer alıyor. Kaliteli malzemeden üretilmiş; hem konforu, hem performansı artıracak çeşitli teknolojilerle donatılmış bu seçkin modeller, şık tasarımlarıyla da göz dolduruyor.

Bunların yanı sıra, Puma koleksiyonunda sportif giyimi mükemmel şekilde tamamlayacak çanta, şapka, bere gibi aksesuarlar da keşfedilmeyi bekliyor!

Marka Hakkında

Rudolf ve Adolf Dassler kardeşler, 1924’te kurdukları spor ayakkabı üretim şirketini, yaşadıkları anlaşmazlıklar sebebiyle 1948 yılında kapattılar. Bunun üzerine Adolf Dassler Adidas’ı, Rudolf Dassler ise Puma’yı kurdu.

Puma’nın, günümüzde dünyanın çeşitli noktalarında yer alan mağazalarında toplam 15 bine yakın çalışanı vardır. Cobra Puma Golf ve Dobotex de, Puma’ya ait markalardır.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo