New Brand Spor Giyim Mağazaları

Outdoor aktivitelerinde olduğu gibi günlük hayatında da sportif kombinlerden vazgeçmeyenlerin şıklığına ve rahatlığına kaliteli katkılar sunan New Brand, mağazalar zinciri Gencallar’ın online kataloğunda sizlerle buluşuyor! İster farklı aktiviteler için kullanabileceğiniz ister çocuğunuz için tercih edebileceğiniz birbirinden konforlu spor kıyafetlerini Gencallar mağazalarında bulabilir, sportif etkinliklerinizde New Brand farkını yaşayabilirsiniz!

New Brand Koleksiyonu

Eşofman altı veya eşofman üstü olarak ayrı ayrı satın alınabilecek seçeneklerin yanı sıra birbirleriyle uyumlu takımların da sunulduğu spor kıyafetlerinden oluşan New Brand koleksiyonu, her ortam ve etkinliğe özel konforlu bir kullanım sunan tasarımlara sahip ürünleriyle dikkat çekiyor. Farklı mevsimlerde kullanılmak üzere özel detaylarla dizayn edilen New Brand ürünleri; t-shirt, sweatshirt, tayt ve daha pek çok kullanışlı ve kaliteli alternatiflerden oluşuyor. Erkek ve kadın anatomisine uygun şekilde tasarlanan modeller ile çocuklara sınırsız hareket özgürlüğü sağlayan özelliklerle üretilen kıyafetlerin yer aldığı New Brand giyim mağazalarında her koşuldaki ihtiyaçlara uygun seçenekler bulmak mümkün.

Siz de günlük hayatınızdan spor aktivitelerinize kadar hareketlerinizde konfor ve kolaylık aradığınız her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz New Brand ürünlerini, Türkiye’nin geniş bir alanına yayılan Gencallar giyim mağazalarında keşfedebilirsiniz.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo