Mustang Giyim Mağazaları

Dinamik tasarımlardan oluşan jean ürünleri, mont modelleri, dış giyim seçenekleri ve çok daha fazlasına sahip geniş ürün gamıyla gençlerin favori markası haline gelen Mustang, şimdi Gencallar mağazalarında sizlerle! Casual giyimin sportif ve konforlu yüzü olan Mustang’in birbirinden özgün tasarımlardan oluşan ürün koleksiyonunu keşfetmek için siz de Türkiye’nin farklı noktalarında yer alan Gencallar mağazalarını ziyaret edebilirsiniz!

Mustang Mont, Jean ve Daha Fazlası

Hem yaz ayları hem de kış aylarında giyilebilecek zengin ürün çeşitliliği sunan Mustang, her mevsim şıklık ve rahatlık sağlayacak seçenekleriyle sportif tarzın vazgeçilmez markalarından biri olmayı hedefliyor. Günlük giyimin favori parçaları olan jean modelleri başta olmak üzere Mustang mont ve t – shirt tasarımlarıyla öne çıkan marka, ürün koleksiyonunda sweatshirtten trikoya ve gömleğe kadar pek çok giyim seçeneği sunuyor. Erkek ve kadınların ihtiyaçlarına göre dizayn edilen giyim ürünlerinin bulunduğu Mustang koleksiyonunda, son trendler ışığında üretilmiş geniş bir ürün yelpazesi bulmak mümkün.

Marka Hakkında

Başlangıçta şapka distribütörlüğü yapan bir aile şirketi olarak kurulan Mustang, dış giyime yönelerek üretim ağını genişletmiş ve kısa sürede en büyük dış giyim üreticilerinden biri haline gelmiştir. Mustang mont ve spor giyim modelleriyle bir ikon haline gelen marka, dünyanın çeşitli yerlerinde yenilikçi ve modern çizgisiyle kadın ve erkekler için şık giyim çözümleri üretmeye devam etmektedir.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo