Micca Tesettür Giyim Mağazaları

Farklı sezonlara özel tasarımları ile tesettür giyimde modern ve dinamik bir stil yaratmanın kaliteli giyim yolunu gösteren Micca, her tarza uygun seçenekleriyle Gencallar mağazalarında! Ürün koleksiyonunda dış giyim ürünleri başta olmak üzere pek çok kıyafet alternatifi sunan Mıcca tesettür giyim markasını siz de Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan Gencallar mağazalarında keşfedebilirsiniz!

Micca Dış Giyim Koleksiyonu

Modern çizgide tasarlanmış modellerden oluşturduğu koleksiyonunu, tesettür giyimin olmazsa olmaz parçalarını oluşturan trençkot, ferace, pardesü gibi dış giyim ürünleriyle zenginleştiren Micca; kadınların her mevsimde doğan giyim ihtiyaçlarına kaliteli ve kullanışlı çözümler yaratıyor. Günlük hayatta, özel günlerde ya da ofis ortamlarında giymeye elverişli sayısız modelin yer aldığı Micca koleksiyonunda; tunik, yelek, tesettür takım gibi ürünleri bulmak da mümkün. Zengin renk ve beden seçeneğinin bulunduğu tesettür giyim ürünleri arasında büyük bedenli kadınlar için özel olarak üretilen tasarımlara da yer verilen Micca koleksiyonu, şehirli kadınların konfor ve şıklık gereksinimini eksiksiz şekilde karşılıyor.

Marka Hakkında

2001 yılında İstanbul’un Osmanbey semtinde hizmet vermeye başlayan Micca, şehirli ve genç kadınlar için modern çizgide ürettiği ürünlerle tesettür giyim sektörünün önemli isimlerinden biri haline geldi. Günümüzde sadelik, şıklık ve rahatlık çerçevesinde tasarladığı tesettür giyim modelleriyle Türkiye ve Ortadoğu’da modanın nabzını tutan markalardan biri.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo