Online İşlemler
  • 444 4 362
  • gencallar@gencallar.com.tr

Lufian

Lufian – Erkek Giyimde Kalitenin Adresi

Lufian, kaliteli ürünleri ve smart-casual erkek giyimde yakaladığı kendine has çizgiyle giyim sektöründe özel bir yere sahip.

Siz de bu markanın en şık giyim ürünlerini ve aksesuarlarını, Gencallar mağazalarında bulabilirsiniz!

Lufian Erkek Giyim Koleksiyonu

Erkeklere yönelik giyim ürünleri tasarlayan Lufian’ın geniş kataloğunda; giyim, ayakkabı ve aksesuar ana kategorileri altında, özellikle de klasik bir giyim tarzına sahip erkeklere hitap eden pek çok özgün tasarım yer alıyor.

Giyim kataloğunda erkek gömlek, pantolon, mont, yelek, triko, ceket, jean, t-shirt gibi temel parçalar, ayakkabı koleksiyonunda kaliteli malzemeden üretilmiş, estetik ve konforu bir arada sunan klasik ayakkabı ve bot modelleri, aksesuarlar arasında da bu parçaları tamamlayacak kemer ve çorap gibi ürünler yer alıyor.

Siz de günlük giyimde, gece hayatında ya da iş yerinde gösterişten uzak ama şık bir tarz yakalamak istiyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri Lufian kataloğunda bulmanız mümkün!

Marka Hakkında

Firma, Ne-Saç ismi ile 1995 yılında İzmir’de faaliyete başladı. 2005 yılında ise Lufian markası hayata geçti. O günden bu yana erkek günlük giyimde kaliteli ürünleri ve özgün tasarımlarıyla trendlere yön veren, hem Türkiye’de hem de dünyada büyümekte olan marka, şıklığına önem veren pek çok erkeğin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo