Lufian Erkek Giyim Mağazaları

Lufian, kaliteli ürünleri ve smart – casuel erkek giyim stili ile yakaladığı kendine has çizgiyle giyim sektöründe özel bir yere sahip.

Siz de bu markanın en şık giyim ürünlerini ve aksesuarları ile tarzınızı yansıtmak istiyorsanız, Gencallar mağazalarına göz atabilirsiniz!

Lufian Gömlek Modelleri ve Daha Fazlası

Erkeklere yönelik giyim ürünleri tasarlayan Lufian’ın geniş kataloğunda; giyim, ayakkabı ve aksesuar ana kategorileri altında, özellikle de klasik bir giyim tarzına sahip erkeklere hitap eden pek çok özgün tasarım yer alıyor.

Giyim kataloğunda Lufian gömlek modelleri başta olmak üzere pantolon, mont, yelek, triko, ceket, jean, t-shirt gibi temel parçalar yer alıyor. Lufian gömlek çeşitleriyle çizgisini ifade eden marka, ayakkabı koleksiyonunda kaliteli malzemeden üretilmiş estetik ve konforu bir arada sunan klasik ayakkabı ve bot modelleriyle de öne çıkıyor. Aksesuarlar kategorisinde Lufian gömlek, pantolon ve benzeri giyim ürünlerini tamamlayacak kemer ve çorap gibi ürünler sunan marka klasik giyimin her türlü ihtiyacına çözüm oluyor.

Siz de günlük giyimde, gece hayatında ya da iş yerinde gösterişten uzak ama şık bir tarz yakalamak istiyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri Lufian kataloğunda bulabilirsiniz!

Marka Hakkında

Firma, Ne-Saç ismi ile 1995 yılında İzmir’de faaliyete başladı. 2005 yılında ise Lufian markası hayata geçti. O günden bu yana erkek günlük giyimde kaliteli ürünleri ve özgün tasarımlarıyla trendlere yön veren ve hem Türkiye’de hem de dünyada büyümekte olan marka, şıklığına önem veren pek çok erkeğin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo