Online İşlemler
  • 444 4 362
  • gencallar@gencallar.com.tr

Loft

Loft – Havalı Gençlerin Seçimi

Dikkat çekici tasarımları ile özellikle de iddialı bir tarza sahip gençlerin favori markalarından Loft, en kaliteli ve şık ürünleri ile Türkiye’nin çeşitli şehirlerindeki Gencallar mağazalarında sizleri bekliyor!

Loft Koleksiyonu – Jean’ler ve Diğer Tasarımlar

Günlük giyimin en sevilen markalarından Loft, renkli bir sokak stili yakalamak isteyen erkek ve kadınların aradıkları her ürünü bulabilecekleri son derece geniş bir kataloğa sahip…

Markanın en popüler tasarımları arasında jean pantolon, ve yine jean kumaşından etek, gömlek ve ceket tasarımları yer alıyor. Dikkat çekici bir sokak stili için tercih edilebilecek bu parçalar, kaliteli ve sağlam kumaşları sayesinde uzun yıllar kullanılabilir ürünler olarak öne çıkıyor.

Markanın günlük giyimde pek çok yerde tercih edilebilecek diğer ürünleri arasında ise pantolon, mont, trençkot, ceket, kaban, yelek, t-shirt, bluz, tayt, sweatshirt gibi pek çok parça yer alıyor.

Marka Hakkında

Gençlerin gözdelerinden Loft, 1990’lı yıllardan beri sektörde -özellikle de jean alanında- Türkiye’de trendlere öncülük ediyor.

Çoğunlukla gençlere hitap eden, fakat hemen her yaştan kullanıcının sıklıkla tercih ettiği marka, bugün 80’i aşkın mağazası ve 300’den fazla satış noktası ile hizmet vermeye devam ediyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo