Levis – Jean’de Bir Ekol

100 yılı aşkın tarihiyle dünyada jean modasının öncüsü konumunda olan Levis, her zaman trendlere yön veren orijinal tasarımları ile Gencallar mağazalarında sizleri bekliyor!

Levis Jean Kataloğu

Levis; modası asla geçmeyen, başta gençler olmak üzere her yaştan insan için günlük giyimin değişmez parçaları arasında yer alan jean tasarımları ile öne çıkıyor.

Markanın efsanevi 501 koleksiyonu; kadınlar için Skinny ve Crop, erkekler için ise Original ve Taper isimli model gruplarından oluşuyor. Bunların yanı sıra; kadınlar için 700, 500 ve Mile High, erkekler için ise 502 Taper, 511 Slim Fit, 512 Slim Taper ve 514 Straight Fit gibi özel seriler altında farklı zevklere ve vücut tiplerine uygun olacak pek çok özgün tasarım yer alıyor.

Levis kot modelleri; şık tasarımlarının yanı sıra üstün kaliteli kumaşları, dayanıklı yapıları ve konforlu kullanımlarıyla da ön plana çıkıyor. Dört mevsim tercih edilebilecek jean pantolonlara ek olarak, Levis kot şort modelleri de yaz ayları için son derece şık alternatifler olarak dikkat çekiyor.

Marka Hakkında

Sportif giyimin vazgeçilmez markası Levis’ın hikayesi, markaya ismini veren Levi Strauss’un 1853 yılında A.B.D Francisco’da bir manifatura şirketi kurmasıyla başlıyor. Özellikle de zorlu şartlar altında çalışan kişiler için her koşulda giyilebilecek ürünler üretme amacıyla ortaya çıkan ilk jean örnekleri, zaman içinde madencilerden kovboylara, film yıldızlarından sokaktaki insanlara kadar oldukça geniş bir kitleye yayılıyor. Alanında dünyanın en ünlü ismi olan Levis’ın, bugün dünyanın dört bir yanında 500 mağazası var.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo