Koton Giyim Mağazaları

Koton; kabandan elbiseye, ayakkabıdan pantolona kadar pek çok kaliteli ürün barındıran seçkin kataloğuyla kadın, erkek ve çocuklar için hemen her türlü giyim ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri popüler bir tercih. Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olan, yurt dışında da popülerliği git gide artan Koton’un birbirinden güzel ürünlerine, siz de Gencallar mağazalarında göz atabilirsiniz!

Koton Kataloğu

Türkiye’de giyim sektörünün en prestijli markalarından bir tanesi konumunda olan Koton giyim, son trendler ışığında oluşturduğu zengin ürün kataloğu ile farklı zevklere sahip her yaştan insana hitap eden bir marka…

Markanın kadın, erkek, genç, çocuk ve bebek ana kategorileri altında okulda, iş yerinde, evde, gece hayatında, özel günlerde ve davetlerde, sporda, kısacası hemen her yerde tercih edilebilecek çok sayıda Koton giyim ürünü yer alıyor. Kaliteli kumaşların orijinal tasarımlar ile hayata geçtiği Koton giyim ürünleri, kıyafetine özen gösteren her yaştan kullanıcıya dört mevsim şıklık sunuyor.

Marka Hakkında

Koton, ilk mağazasını 1988 yılında İstanbul’da açtı. 1995 yılında yeniden tasarlanan marka, yurt dışındaki ilk mağazasını 1996 yılında Almanya’nın Münih kentinde açtı. 1999 yılında franchise sistemine başlamasının ardından 2002 yılında Orta Doğu, Rusya ve Balkanlar’da yeni mağazaları faaliyete geçti. 2005 yılında Türkiye’de 100, yurt dışında 39 mağazası vardı.

Koton giyim mağazaları bugün yurt dışında 193, Türkiye’de ise 300’e yakın satış noktası ile faaliyet göstermeyi sürdürüyor. Giderek büyümekte olan marka, zengin ürün gamı ve vazgeçilmez kategorisi ile giyim sektörüne yön vermeye devam ediyor.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo