Hanımsa Tesettür Giyim Mağazaları

Tesettür giyim tutkunları için sunduğu zengin ürün çeşitliliği ile farklı tarzdaki kadınların favori markalarından biri olmayı başaran Hanımsa, herkes için bir giyim çözümü yaratan Gencallar’ın online mağazasında sizleri bekliyor! Yaz ve kış ayları boyunca giymek üzere hem şık hem de rahat ürünler üreten Hanımsa tesettür giyim mağazalarının seçkin ürün koleksiyonunu siz de Gencallar’da bulabilirsiniz!

Hanımsa’nın Tesettür Giyim Koleksiyonu

Tesettür giyim modasının güncel trendleriyle oluşturulmuş Hanımsa ürün koleksiyonunun yer aldığı Gencallar mağazalarında; kadınların günlük hayatta, özel günlerde, ofiste veya outdoor faaliyetlerde giyebileceği birbirinden şık ve kullanışlı ürünler bulunuyor. Sportif bir giyim tarzını benimseyenlerin olduğu kadar kıyafetlerinde klasik parçalara yer verenlerin de stillerini tamamlayabilecek tasarım zenginliğine sahip Hanımsa tesettür giyim mağazaları, herkesin ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Pardesü, kap, kaban, trençkot gibi dış giyim ürünleriyle öne çıkan bunların yanı sıra tunik, elbise ve benzeri giyim ürünleri de tasarlayan Hanımsa’nın ayrıcalıklı koleksiyonunda her kadının kendi tarzını yansıtabilecek kıyafeti bulması mümkün.

Tesettür giyimin popüler markalarından biri olarak öne çıkan Hanımsa’yı siz de dünyaca ünlü markaların buluşma noktası olan Gencallar’da keşfedebilirsiniz.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo