Greyder – Şık ve Sağlam

Ayakkabı ve bot modellerinde şıklık ve konforu buluşturan, sağlam ve kullanışlı ürünleri ile pek çok kadın ve erkeğin öncelikli tercihlerinden olan Greyder, en kaliteli tasarımlarıyla Gencallar mağazalarında sizlerle buluşuyor!

Greyder Bot ve Ayakkabı Modelleri

Greyder koleksiyonunda kadın, erkek ve çocuklar için geniş bir yelpazeye yayılan çok sayıda ayakkabı ve bot modeli yer alıyor. Air Tubeless, su geçirmez ve Hovercraft gibi çeşitli teknolojiler ile donatılmış olan bu modeller, kullanıcılara üstün konfor sunuyor.

Erkek koleksiyonunda botlar klasik, outdoor, ve günlük kategorilerine ayrılıyor. Greyder erkek ayakkabı modelleri ise sneaker, casual, classic, Oxford, spor gibi çeşitli kategoriler altında müşterilere sunuluyor.

Greyder kadın koleksiyonunda bot modelleri düz, outdoor, topuklu, comfort ve kar boyu alt kategorilerine ayrılıyor. Ayrıca Greyder çizme modelleri arasında da oldukça şık seçenekler yer alıyor.

Bunların yanı sıra kız ve erkek çocuklar için de markanın oldukça kaliteli, kullanışlı ve konforlu tasarımları bulunuyor.

Marka Hakkında

En çok tercih edilen ayakkabı markalarından olan Greyder, 60 yıldır farklı yaş ve cinsiyetlerden kullanıcıların ihtiyaçlarına en verimli şekilde cevap verecek bot ve ayakkabı modellerini üretiyor.

Bugün sayıları 400’e yaklaşan satış noktasıyla hizmet vermeye devam eden marka, her mevsim gönül rahatlığıyla kullanılabilecek kaliteli ve sağlam ürünleriyle sektördeki en güvenilir isimlerden.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo