Forelli – Bot ve Ayakkabıda Üstün Kalite

Forelli, ürettiği kaliteli ve kullanışlı kadın, erkek ve çocuk ortopedik ayakkabı ve bot modelleri ile Türkiye’nin sevilen markalarından bir tanesi…

Siz de Türkiye’nin çeşitli noktalarındaki Gencallar mağazalarını ziyaret ederek, bu seçkin markanın en güzel ürünlerine ulaşabilirsiniz!

Forelli Bot ve Ayakkabı Koleksiyonu

Forelli, geniş ürün kataloğunda; kadın, erkek ve çocukların her mevsim tercih edebilecekleri pek çok kaliteli ayakkabı ve bot modelini bir araya getiriyor. Markanın günlük ayakkabı, bot, çizme, topuklu ayakkabı, terlik, sandalet ve klasik ayakkabı kategorilerinde, farklı zevklere hitap eden ve farklı ortamlarda tercih edilebilecek çok sayıda ürün yer alıyor.

Kış aylarında zorlu hava koşullarında tercih edebileceğiniz botlardan ofiste giyebileceğiniz klasik ayakkabılara, sportif aktivitelerde maksimum konfor ve performans için kullanabileceğiniz spor ayakkabılardan özel günlerde giyebileceğiniz topuklu ayakkabı modellerine kadar çok sayıda Forelli tasarımı arasından, siz de kendinize uygun modelleri kolayca bulabilirsiniz!

Markanın bot ve ortopedik ayakkabılarında; daha konforlu ve sağlıklı bir kullanımı mümkün kılmak adına Airsystem, Ventosa, MemoryFoam, Maximum Power, Forcomfort gibi gelişmiş teknolojiler kullanılıyor.

Forelli koleksiyonunda, bot ve ayakkabı modellerinin yanı sıra, çanta ve kemer gibi aksesuarlara da yer veriliyor.

Marka Hakkında

Firma, ayakkabı üretimine 1958 yılında başladı. 1990 yılından sonra ortopedik ayakkabı üretiminde uzmanlaşmaya başladı, ve 2000 yılında Forelli markasını hayata geçirdi. Satışlarının önemli bir kısmını Türkiye’de gerçekleştiren marka, yurt dışında çeşitli ülkelere de ihracat yapmaktadır.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo