Disney – Bebek Giyimde Aradığınız Her Şey

Disney, eğlenceli çizgi dizileri ve unutulmaz animasyon filmleri ile çocuklar kadar büyüklerin de aşina olduğu efsanevi bir marka… Herkesin çocukluğunda ayrı bir yeri olan bu markanın çocuk/bebek giyim koleksiyonu da, anne – babalara çocukları için dört mevsim tercih edebilecekleri birbirinden sevimli pek çok seçenek sunuyor.

Siz de çocuğunuzun konforlu bir şekilde giyebileceği kaliteli ve şık ürünler arıyorsanız, Disney’in en güzel ürünleri için Gencallar mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli!

Disney’in Rengârenk Bebek Giyim Kataloğu

Disney bebek/çocuk giyim koleksiyonunda, küçükler için özel olarak tasarlanmış, kaliteli kumaşları ve renkli tasarımları ile ön plana çıkan çok sayıda ürün yer alıyor.

Üzerlerinde eğlenceli desenlerin, ya da Mickey Mouse gibi unutulmaz çizgi film karakterlerinin yer aldığı bebek pijama, eşofman, elbise, ceket, atlet, mont, t-shirt, mayo ve daha pek çok çocuk giyim ürünü, markanın zengin ürün kataloğunda sizlerle buluşuyor.

Bebeklerin/çocukların hem evde hem de dışarıda kullanabilecekleri bu ürünler, hassas ciltlere uygun kaliteli kumaşları ile onlara gün boyu konfor sunuyor.

Marka Hakkında

Çocuklar kadar büyükler arasında da oldukça popüler olan Disney, 90 yılı aşkın tarihiyle dünya eğlence sektöründe efsane haline gelmiş, her yerde tanınan bir isim.

Pek çok yan kuruluşu olan markanın giyim kolu da, bebek ve çocuklar için Disney temalı kaliteli, şık ve konforlu giyim ürünleri üzerine uzmanlaşmaktadır.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo