Best Kids Çocuk Giyim Mağazaları

Çocuk giyim modasına yön veren markalardan biri olan Best Kids; çocukların doğasıyla özdeşleşen eğlenceli, sevimli ve şık tasarımlara sahip ürünlerini Gencallar mağazalarında beğenilerinize sunuyor! Yaz ve kış ayları boyunca erkek veya kız çocuklarının tüm giyim ihtiyaçlarına benzersiz seçenekler sunan Best Kids giyim mağazalarının renkli dünyasına siz de Türkiye’nin pek çok noktasında bulunan Gencallar şubelerine göz atarak dahil olabilirsiniz!

Rengarenk Best Kids Koleksiyonu

Kız ve erkek çocukların yaş gruplarına göre özel olarak üretilmiş ürünleri bulabileceğiniz Best Kids koleksiyonunda, her sezona uygun seçenekler mevcut. Çocukların yanı sıra bebekler için de tasarımlarında özel bir yer ayıran marka, rengarenk kıyafet ve aksesuar seçenekleriyle oluşturduğu koleksiyonu ile çocukların enerjilerini kıyafetlerine yansıtmalarına fırsat tanıyor. Kız çocukları için elbise, etek, şort, tulum ve benzeri parçalar, erkek çocukları için ise sweatshirt, pantolon, ceket, yelek gibi tasarımlar yapan Best Kids; aralarında çorap ve bolero modellerinin yer aldığı aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor. Bunların yanında zıbından yağmurluğa, uyku tulumundan pijamaya kadar çocukların giyim konusunda ihtiyaç duyabileceği pek çok kıyafet de Best Kids çocuk giyim mağazalarını süsleyen ürünler arasında!

Marka Hakkında

Kurulduğu 1973 yılından bu yana kendini çocuk giyim modasının öncü markası olarak konumlandıran Best Kids, günümüzde halen çocukların günlük hayatlarında aradıkları konforu sağlamak amacıyla üretimler yapmayı sürdürmektedir. Çocuk giyim trendlerinin yakından takipçisi, yeniliğin ve gelişimin öncüsü olan marka; Türkiye ve yurt dışında bulunan çok sayıda mağazasıyla tüketicilerine kaliteli ve kullanışlı çocuk giyim ürünleri sunmaktadır.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo