Gencallar Zeytinburnu Çocuk Giyim Mağazası

Çocuk giyimde kalitesini kanıtlamış markaların güncel trendler çerçevesinde oluşturduğu ürün koleksiyonlarını İstanbul ve Türkiye’nin birçok noktasına yayılan mağazaları aracılığıyla sizlere ulaştıran Gencallar, Zeytinburnu çocuk giyim mağazasıyla hizmetinizde! Çocukların günlük hayatlarında ihtiyaç duydukları hareket özgürlüğünü rahat ve pratik kıyafetlerle sağlamayı başaran birbirinden güzel ürünleri, siz de taksitli alıveriş imkanından faydalanarak Gencallar Zeytinburnu mağazasından satın alabilirsiniz!

Zeytinburnu’nun en işlek alanlarından birinde bulunan lokasyonu sayesinde rahatlıkla bulabileceğiniz Gencallar Zeytinburnu çocuk giyim mağazası ile çocuklarınızın ihtiyaçlarına en uygun ve kaliteli ürünlere kredi kartsız taksit yaptırarak sahip olmanız mümkün.

Gencallar Zeytinburnu Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Her Mevsim Cıvıl Cıvıl Kıyafetler!

Çocukların günlük hayatları ve katıldıkları sportif aktiviteler başta olmak üzere her ortamda hareket özgürlüğü ve konfor sunan kıyafetlere sahip Gencallar Zeytinburnu çocuk giyim mağazası, çocuğunuzun kıyafetlerden bekledikleri tüm ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor. Gün boyu rahatlık sunmanın yanında çocuklara özgü tasarımları sayesinde çocuk giyim şıklığını da es geçmeyen Gencallar Zeytinburnu çocuk giyim mağazasındaki ürünler, mevsim koşullarına uygun pek çok gereksinime çözüm buluyor. Aralarında eşofman takımları, jean pantolonlar, elbiseler, kazaklar ve benzeri giyim ürünleri ile ayakkabı, şapka, çanta gibi aksesuarları da barındıran Gencallar Zeytinburnu çocuk giyim mağazası; erkek ve kız çocukları için son derece özel giysiler sunuyor.

Eğer siz de çocuklarınızın şıklığını ve konforunu önemsiyorsanız, Zeytinburnu’ndaki Gencallar mağazasını ziyaret edebilir; çocuklarınız için en ideal giyim ürünlerini kredi kartsız taksit avantajı ile kolayca ödeyebilirsiniz. Gencallar’ın özel uygulaması olan elden taksit ve taksitli alışverişin kolay yolu Taxitcard ile tanışabilir; çeşitli indirimlerden ya da kampanyalardan yararlanarak çocuklarınızın giyim ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo