Gencallar Maltepe Çocuk Giyim Mağazası

Çocuk giyime gerekli özeni gösteren Dünya’nın sayılı markaları Gencallar Maltepe çocuk giyim mağazasında! Çocuklarımızın giyim kuşamında şıklık elbette ki önemlidir ama asıl dikkat edilmesi gereken konforları olacaktır; zira sağlıklı bir şekilde büyümeleri şüphesiz ki her anne ve babanın ilk önceliğidir. Bu sebeple, değerli çocuk giyim markalarının ürünlerine ev ekonominizi zorlamayacak şekilde ulaşabilin diye Gencallar, kredi kartsız taksitli alışveriş imkânı sağlayan Taxitcard uygulamasını siz anne ve babalar için başlattı.

En kaliteli çocuk giyim markalarına elden taksit fırsatlarıyla ulaşabileceğiniz Gencallar Maltepe çocuk giyim mağazası, İstanbul Anadolu Yakası’nın en merkezi ilçelerinden birinde ve alışverişin en uğrak noktalarından birinde yerini alarak tüm ebeveynlere hizmet vermeyi bekliyor.

Gencallar Maltepe Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Çocuğunuz İçin En Kalitelisi, Sizin İçin En Hesaplısı…

Her anne ve babanın çocukları için ellerinden gelenin en iyisini vermeye çalıştığını biliyoruz. Onları en iyi koşullarda ve en güzel kıyafetleriyle görmek isteriz. Peki bu her zaman pahalı bir seçenek olmak zorunda mı? Gencallar Maltepe çocuk giyim mağazasında da geçerli olan Gencallar’ın Taxitcard uygulaması sayesinde değil! Elden taksit yapan mağazalar arasında çocuk giyime en çok önem veren markaları bir araya getiren Gencallar, çocuğunuz için en kaliteli giyim ürünlerini oldukça hesaplı yollarla satın alabilmenize olanak tanıyor.

Anne ve babalar olarak, siz de çocuğunuz için en şık ve konforlu kıyafetleri ekonomik durumunuzu zorlamadan, kredi kartsız taksit imkânlarıyla satın almak istiyorsanız, Gencallar web sitesi üzerinden Taxitcard uygulamasına başvurduktan sonra Gencallar Maltepe çocuk giyim mağazasına gelerek kartınızı teslim alabilirsiniz!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo