Kredi Kartsız Alışveriş

Dönemsel olarak değişen trendlere göre her tarza uygun giyim ürünleri üreten dünyaca ünlü markalar, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Gencallar mağazalarında taksitli alışveriş fırsatıyla sizleri bekliyor! Gencallar mağazalarında satışa sunulan markaların kaliteli ve trend modellerini siz de Taxitcard uygulamasının kredi kartsız alışveriş imkanından yararlanarak satın alabilirsiniz!

Online veya geleneksel yöntemlerle ürün satın alma işlemlerinde kredi kartı kullanmak istemeyenler için kolay ve güvenilir bir kredi kartsız alışveriş fırsatı yaratan Taxitcard ile Gencallar mağazalarından pek çok markanın ürünlerini çeşitli kampanya veya indirimlerle satın almak mümkün. İlk alışverişlerinde müşterilerine %10 indirim sunan ve sonraki alışverişlerinde de kullanıcılarına özel avantajlar sağlayan Gencallar, vadesiz ve kredi kartsız alışverişin keyfini sürmeniz için sizlere fırsat tanıyor!

Hiçbir bir ücret ya da aidat masrafı ödemeden sahip olabileceğiniz Taxitcard yoluyla siz de Gencallar mağazalarında bulunan sevdiğiniz markaların ürünlerini kredi kartsız alışveriş imkanıyla satın alabilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuk giyimin avantajlı dünyası Gencallar’da hem uygun hem de taksitli fiyatlar sizleri bekliyor!

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo