Kadın Pantolon Modelleri

Kadınların günlük hayatlarında yaptıkları rahat kombinlerde önemli bir yere sahip olan pantolon modelleri, hangi stil için olursa olsun kadınların aradığı mükemmel uyumu yakalamayı başaran kurtarıcı parçaların başında gelir. Her mevsim şıklığın adresi, her kıyafetin pratik tamamlayıcısı olan kadın pantolonları sayesinde t-shirtlerden kazaklara, gömleklerden bluzlara kadar pek çok üst giyim ürünü ile hem dikkat çekici hem de konforlu kombinler yaratmak mümkün…

Dönemin trendleri doğrultusunda koleksiyonuna yepyeni modeller ekleyen Gencallar’da aradığınız detayları barındıran kadın pantolon modellerini siz de kolayca inceleyebilir ve tarzınızı kusursuz şekilde yansıtacak modelleri keşfedebilirsiniz. Sportif, klasik, feminen, bohem ve benzeri sayısız giyim zevkini ifade eden tasarım seçeneklerini bulabileceğiniz kadın pantolon modelleri, Gencallar’ın dünyaca ünlü markalarla oluşturduğu ürün koleksiyonunda sizlerle buluşmayı bekliyor!

Kadınları Özgürleştiren Tasarımlar…

Temelde dar ve bol kesimli modellerle üretilen kadın pantolon çeşitleri, dönem dönem ortaya çıkan yüksek bel ya da düşük bel modasına paralel olarak form değiştiren tasarımlarla kadınların tarzlarını şekillendiriyor. Son dönemlerin eskimeyen trendi skinny pantolonlar ile 80’lerin kadın pantolon trendini günümüze taşıyan mom ve boyfriend jeanlerin popüler olduğu şu günlerde, havuç pantolon ve kargo pantolon modelleri de kombinlerde ezber bozan seçenekler olarak öne çıkıyor. Eşofman formundaki bol kesimli modellerinin de özellikle yazın sıcaklarında konforlu bir kullanım yarattığı kadın pantolon çeşitlerinin keten ve viskon kumaş kullanılarak üretilen seçenekleri ise takım elbiseleri ideal biçimde tamamlamayı amaçlıyor.

Erkeklerle özdeşleştirilmesine rağmen kadınlar için çok daha zengin bir tasarım çeşitliliği ile üretilen kadın pantolon modellerini siz de kombinlerinize taşımak istiyorsanız, Gencallar mağazalarındaki tasarımlara göz atabilirsiniz. Türkiye’nin pek çok noktasında mağazası bulunan Gencallar’ın online kataloğunda bünyesinde bulundurduğu marka ve ürünleri tek tıkla bulabilirsiniz!

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo