Kadın Kaban Modelleri

Her yeni sezona farklı trendlerin hâkim olmasına karşın, her mevsim kadınların kombinlerinde kaçınılmaz olarak yer verdiği kıyafetler vardır. Sonbahar – kış dönemi için bu ürün şüphesiz ki kadın kaban modelleridir. Birbirinden değişik özelliklere sahip kumaşlarla tasarlanıyor olsalar da soğuk geçen sonbahar ve kış aylarında kadınların kombinlerini tamamlamak için aralarından kendi stillerine uyum sağlayabilecek bir modeli keşfettikleri kadın kaban çeşitleri, pek çok ortama da uyumluluk gösteren seçeneklerdendir.

Tüm mevsim koşulları için kadınlara ideal giyim ve dış giyim alternatifleri sunan Gencallar’ın mağazaları da; adını dünya markaları arasına yazdırmış pek çok ismin kaban tasarımlarıyla oluşturduğu ürün koleksiyonunu keşfetmenizi bekliyor. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin farklı illerinde kadınları kaliteyle buluşturan Gencallar’ın mağazalarını ziyaret ederek siz de sonbahar – kış sezonunda favoriniz olacak kadın kaban modelini bulabilirsiniz!

Soğuk Havaların İkonik Parçası Kabanlar…

Bileklere kadar uzanan modelleriyle kısa boylu kadınların göründüklerinden çok daha uzun bir boya sahip olmasına, uzun boylu kadınların ise olduklarından çok daha ince yapılı görünmelerine katkıda bulunan kadın kaban modelleri; özellikle elbise veya eteklerle yapılan kombinler için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Pantolon, tayt ve benzeri alt giyim ürünleriyle kombinlendiğinde kadınların bacak boylarını uzatıp daha ince bir görünüm sergilemelerine yardımcı olan kısa modelleri ise kadın kaban tasarımlarının pek çok ihtiyacı karşılayabildiklerinin kanıtı niteliğinde… Aralarında kapüşonlu, kuşaklı, düğmeli veya fermuarlı detaylarla tasarlanan sayısız seçeneği bulunan kadın kaban modellerini ister özel günlerde yaptığınız klasik kombinlerle ister jean ve kazaklarla oluşturduğunuz sportif kıyafetlerle şık takımlar haline getirmeniz mümkün.

Estetik dizaynlarıyla olduğu kadar kış ve bahar aylarında soğuktan korunmanın keyifli bir alternatifi olarak da tercih edilen kadın kaban modellerini siz de Gencallar mağazalarında inceleyebilir ve stilinizi ortaya koyacak ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo