Kaban Modelleri

Mevsim koşullarına uygun giyinirken stillerinden de ödün vermek istemeyenlerin büyük dikkatle seçtiği kaban modelleri, belki gün boyu dışarıdan bakıldığında görünecek tek kıyafet olarak özgün tarzların en önemli parçası… Değişen sezon trendleriyle beraber özel formlarla tasarlanarak farklı giyim zevklerine hitap etmeyi başaran kaban modelleri, sadece kadınlar için değil erkekler için de kritik giyim ürünleri arasında yer alıyor.

Zengin tasarım ve model çeşitliliği ile Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarıyla erkek, kadın ve çocukların giyim konusundaki ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Gencallar da kış ve bahar aylarının soğuklarında ideal koruyucular olacak ürünleri sizlerle buluşturuyor. Sayısız markanın kaliteli ürünlerine yer verdiği koleksiyonunda siz de kış mevsimini dilediğiniz şıklık içinde geçirmenize yardımcı olacak kaban modellerini keşfedebilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Tasarımlar

Erkek ve kadınlar için özel kalıplarla tasarlanan kaban modellerinin bulunduğu Gencallar mağazalarında, ünlü markaların belli bir konsepte bağlı olarak ya da günlük giyimde tercih edilebilecek model seçenekleri yer alıyor. Kaşe, kadife, keten ve benzeri kumaşlar kullanılarak kaliteden ödün vermeden üretilen kaban modelleri; gömlek yakalı, kapüşonlu, düğmeli, fermuarlı ve farklı fonksiyonlara sahip daha pek çok özgün ve pratik tasarımlardan oluşuyor. Erkeklerin takım elbiselerine veya spor kıyafetlerine, kadınların feminen parçalarına ya da günlük giyimlerine eşlik edecek sayısız modelin bulunduğu tasarımlar arasında değişik stilleri tamamlamaya yönelik çok sayıda seçeneğe ulaşmak mümkün. Bel veya kalça hizasında olan, dizlerde kalan ya da bileklere kadar ulaşan farklı uzunluklarla sunulan kaban modelleri; şıklığın yanında sağladıkları işlevsel kullanımlarıyla da kış aylarının vazgeçilmezleri olmaya adaylar.

Dünyaca ünlü markanın farklı sezonlara ait giyim ürünlerini sunan Gencallar mağazalarını ziyaret ederek siz de kış aylarında stilinize renk katacak kaban modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo