Gömlek Modelleri

Erkeklerin takım elbiselerinde sıklıkla kullandıkları kıyafetler olarak erkek giyim zevkiyle özdeşleşse de günümüzde kadınların da klasik ve sportif kombinlerinde yer verdiği gömlekler, cinsiyet ve yaş ayrımı olmayan modellerdir. Uzun kollu seçenekleriyle kış aylarında, kısa veya sıfır kollu tasarımlarıyla ise dört mevsim kombinleri süsleyen bu ürünler ile kadın ve erkeklerin günlük hayatlarına konfor ve şıklık katmaları çok kolay! Minimal stillerin yanı sıra resmi görünümleri de destekleyen özellikleriyle farklı ihtiyaçlara çözüm olan gömlek çeşitlerini, hiçbir zaman trendlerden eksik olmayan yapıları sayesinde yılın dilediğiniz zamanında kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Kadın ve erkek giyim konusunda uzmanlaşmış dünyaca ünlü markanın bulunduğu Gencallar mağazalarındaki gömlek tasarımlarını inceleyerek siz de tarzınıza uygun olacak modeli rahatlıkla keşfedebilirsiniz.

Her Mevsimin Favorisi; Gömlekler…

Hem erkeklerin hem de kadınların özel günlerde, günlük hayatlarında ya da ofis ortamlarında şık kombinler için kullandıkları gömlek modelleri; birbirinden ayrılan tasarım özellikleri ile öne çıkıyor. Kruvaze yakalı modelleri feminen bir stil yakalamak için kullanan kadınlar; bel bölgesinden bağlanan çeşitleri pantolon veya eteklerle yaptıkları günlük kombinlerde, dar kesimli seçenekleri ise takım elbise giymeyi tercih ettikleri anlarda ofis kombinlerinde tercih ediyor. Klasikten şaşmayan erkekler ekoseli ve minimal dokunuşlarla tasarlanan modellere öncelik verirken, marjinal giyimden yana olanlar desenli ve hâkim yakalı alternatiflere yöneliyor. Oduncu gömleği olarak da adlandırılan kalın kumaşlı modeller ise kadınlar ve erkekler için kışın sportif kombinleri tamamlayacak ideal bir seçenek olarak ortak zevki oluşturuyor.

Her stil için yaratıcı modeller üreten markaları sizlere ulaştıran Gencallar mağazalarında siz de beğendiğiniz markaların farklı sezonlara ait ürünlerini bulabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına yayılan geniş mağaza yelpazesi sayesinde aradığınız gömlek modellerine Gencallar kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo