Erkek Kol Saati Modelleri

Erkekler katıldıkları özel organizasyonlarda, günlük hayatlarında, ofis ortamlarında ya da benzeri alanlarda aksesuar kullanımına genellikle kıyafetleri kadar düşkün değillerdir. Ancak tıpkı kadınların çanta ve ayakkabılara olan zaafları gibi erkeklerin de aksesuar konusunda bir hassas noktaları vardır; kol saatleri… Erkeklerin giyim zevklerini aksesuarlarına yansıtabilmelerine yardımcı olmak adına sayısız tasarım seçeneğiyle üretilen erkek kol saati modelleri, şıklıklarının yanı sıra fonksiyonel kullanımlarıyla da erkekler arasında tüm zamanların en çok tercih edilen aksesuar seçeneklerinden biri olarak popülerliğini sürdürmektedir.

Gencallar, erkek kol saati modellerinin bu zamansız özelliğinden ilham alarak her biri özel çalışmalarla üretilen ürünleri sunduğu koleksiyonu ile erkeklerin stillerini tamamlamada en büyük destekçilerinden biri olmayı hedefliyor. Siz de dünyanın önde gelen markalarının tasarımları olan ürünleri Gencallar mağazalarında keşfedebilirsiniz!

Erkek Stilinin Gözde Aksesuarı; Kol Saati

Sportif giyim tarzına sahip olanlardan kıyafet seçimlerinde daha çok klasik parçalara yer verenlere kadar hemen her erkeğin stiliyle uyum sağlayabilecek model zenginliğiyle tasarlanan erkek kol saati çeşitleri, pek çok özelliği bir arada sunan çok fonksiyonlu aksesuarlardır. Dijital ve analog olmak üzere iki ayrı çalışma prensibine göre üretilen erkek kol saati modelleri; tasarımlarında bulunan tarih göstergesi, termometre eklentisi gibi detaylarla outdoor aktiviteler başta olmak üzere pek çok alanda hayatı kolaylaştıran ürünlerdir. Kıyafet tarzına ya da girilecek ortama göre tercih edilebilecek çelik, deri ya da silikon kordon alternatifleriyle dizayn edilen erkek kol saati tasarımları; dayanıklı ve kaliteli malzemeleri ile erkekler için uzun ömürlü aksesuar seçenekleridir.

Özenle seçtiğiniz kıyafetlerinizle oluşturduğunuz özgün tarzınıza son dokunuşu yapacak erkek kol saati modellerini, İstanbul ile Türkiye’nin pek çok noktasına yayılmış Gencallar mağazalarında keşfedebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo