Erkek Ceket Modelleri

Keskin hatları ve klasikleşmiş tasarımlarıyla maskülen görünüm yaratmanın en pratik çözümü olarak erkekler tarafından çokça tercih edilen ceketleri, asil kombinlerin vazgeçilmezi şeklinde rahatlıkla tanımlayabiliriz. Takım elbiseleri ideal biçimde tamamlamalarının yanında sportif çizgilerle üretilen çeşitleri ile günlük hayatta da kullanılabilecek duruma gelen bu kıyafetler, her mevsim kullanıma uygun ürünlerdir. Mevsim koşullarına uygun kumaşlardan faydalanılarak yapılan tasarımları sayesinde kışın şık bir dış giyim, yaz ve bahar aylarında da tamamlayıcı olarak kombinlerde yer alan erkek ceket modelleri; oldukça pratik giysilerdir.

Erkeklerin her ortamdaki şıklığını önemseyen tasarımların adresi Gencallar’da siz de kıyafetlerinize kusursuz biçimde uyum sağlayacak erkek ceket modelini bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Gencallar mağazalarını ziyaret etmek!

Erkeklerin Kurtarıcı Parçası; Ceketler…

Erkeklerin içinde bulundukları ortamın konseptine göre seçtikleri erkek ceket modelleri, doğal olarak farklı tarzlara uyacak tasarım çeşitliliği ile üretiliyor. Blazer ceket olarak adlandırılan sportif modeller, erkeklerin kış aylarında gömlekleriyle yaz aylarında ise t-shirtleriyle kombinleyerek çoğunlukla özel organizasyonlarda kullandıkları oldukça konforlu erkek ceket seçenekleri olarak öne çıkıyor. Tek veya üç düğmeli alternatifleri bulunan klasik ve sportif çizgideki bu modellerin alternatifi olarak tasarlanan bomber, kot ve deri erkek ceket modelleri ise özellikle kışın soğuklarında ve serin bahar aylarında işlevsel bir şıklık için tercih ediliyor. Minimal giyime özgü biçimde detay barındırmayan modeller ve sade kombinlere hareket katmak için desenli seçeneklerle dizayn edilen erkek ceketler, özgün stillerin en önemli parçası olarak erkeklerin kombinlerinin yıldızı oluyor.

Erkeklerin beklenmedik anlarda bulunmaları gereken ortamlarda erkeksi bir şıklık için kurtarıcı görevi gören erkek ceket modellerini, alanında uzman pek çok markanın özgün tasarımları eşliğinde siz de Türkiye’nin birçok noktasındaki Gencallar mağazalarında keşfedebilirsiniz.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo