Erkek Aksesuarları

Aksesuar denildiğinde ilk olarak akla kadınlar gelse de erkeklerin de en az kadınlar kadar aksesuar kullandığını biliyoruz. Genellikle kombinlerinde işlevsel özellikleri ön planda olan aksesuarlara yer veren erkekler, şıklıklarını desteklemeyi de ihmal etmiyorlar. Bu nedenle hem kullanışlı hem de farklı tarzlardaki giyim ürünlerini tamamlamaya yönelik tasarımların çoğunlukta olduğu erkek aksesuarları arasında çok sayıda seçeneğe ulaşmak mümkün.

Stiline gösteriş katmak isteyen erkeklerin kombinlerini maskülen detaylarla süslemelerine yardımcı olacak birbirinden özgün erkek aksesuarlarını siz de tutkunu olduğunuz markaların referansıyla Gencallar mağazalarında bulabilirsiniz! Gardırobunuzda sıkça yer verdiğiniz ya da yeni keşfedebileceğiniz sayısız markanın ürünlerini inceleyerek hesaplı ve kaliteli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz!

Her Zevke Uygun Erkek Aksesuarları

Klasik veya sportif giyim tarzı fark etmeksizin herkesin giyim zevkine uygun seçeneklerin bulunduğu erkek aksesuarları arasında; başta kravat, kol düğmesi gibi erkeklere özgü öğelerin yanı sıra kemer, gözlük, saat ve benzeri ürünleri bulmak da mümkün. Mevsim şartlarına göre tercihler yapan erkekler için kış aylarında öne çıkan aksesuarlar atkı, bere, eldiven gibi ürünler sayılabilirken yaz aylarında ise bunların yerini güneş gözlüğü ve şapka benzeri erkek aksesuarları alır. Ayakkabı ve çantaların da birer aksesuar olduğu göz önünde bulundurulursa sırt çantası modelleri ile spor ayakkabılar, erkeklerin favori seçimleri arasında rahatlıkla sayılabilir. Casual ya da bohem tarzda giyinmeyi sevenler için önemli olan takılar için ise deri ya da gümüş bileklikler ile özel tasarım yüzükler, sıkça kullanılan erkek aksesuarlarına örnek verilebilir.

Eğer siz de stilinizi aksesuarlarla tamamlamayı sevenlerdenseniz, giyim ve aksesuar tasarımı alanlarındaki özgünlüğüyle öne çıkan markaların ürünlerini Gencallar mağazalarını ziyaret ederek keşfedebilirsiniz. Her zevke uygun ürünlerin yer aldığı Gencallar mağazaları ile siz de tarzınıza hareket katabilirsiniz.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo