Elden Taksit Yapan Mağazalar

Modanın yakından takipçisi olanlar için güncel trendlerle uyumlu özgün ve şık tasarımlar yapan markaların buluşma noktası olan Gencallar, stil sahibi kadın ve erkeklere tarzlarını yenileme fırsatı sunuyor! Sevdiğiniz markaların ürünlerini elden ödeme yöntemiyle, peşin fiyatına taksit yaparak alabilmenizi sağlayan Gencallar’ın Taxitcard uygulamasıyla siz de hesaplı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz!

Müşterilerine ücretsiz üyelik ile sahip olabilecekleri Taxitcard sayesinde taksitli ve elden alışveriş imkanlarıyla tutkunu oldukları markalara ulaşabilmelerine imkân veren Gencallar, elden taksit yapan mağazalar arasındaki liderliğini koruyor. Kullanıcıların alışverişlerinde vade farkı uygulamayan ve kullanıcılarından aidat ücreti almayan Taxitcard, elden taksit yapan mağazaların işini kolaylaştıracak çözümleriyle müşterileri için hesaplı alışverişin en kullanışlı parçası olmayı hedefliyor. İster nakit ödemelerinde ister elden taksitli ödemelerinde kredi kartı kullanmayı tercih etmeyenler için ideal bir seçenek olan Taxitcard ile ilk alışverişlerde %10 indirimden faydalanmak da mümkün!

Siz de Gencallar’ın zengin marka ve ürün yelpazesinde beğendiğiniz ürünleri Taxitcard’ın indirim, kampanya ve size özel avantajlarından faydalanarak elden taksit imkanıyla satın alabilirsiniz! Kredi kartı ile alışveriş yapmak istemeyenler için güzel bir alternatif olan ve elden taksit yapan mağazaların arttığı günümüzde siz de Taxitcard sayesinde güvenli ve hızlı alışverişin tadına varabilirsiniz!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo