Ceket Modelleri

Mevsim ve ortam farkına göre değişen dış giyim ihtiyaçlarından, mevsimlik olarak nitelendirilip daha çok serin havalarda kullanılmak üzere tercih edilen ceketler; bahar aylarında şık ve pratik bir kurtarıcı olarak kadın ve erkeklerin vazgeçilmezlerindendir… Farklı tarzları tamamlayabilmesi amacıyla mevsim geçişlerinde öne çıkan hem sportif hem de klasik giyim ihtiyacına yönelik özel detaylarla tasarlanan bu kıyafetler, koruyuculuklarının yanı sıra şıklıklarıyla da kombinlere renk katan ürünlerdir. Ketenden kadifeye, jeanden deriye kadar pek çok kumaş çeşidiyle estetik ve dikkat çekici modeller yaratmaya fırsat veren ceket tasarımları; kadın ve erkeklerin stilleri ne olursa olsun uyum sağlayabilen kıyafetlerdir.

Eğer siz de bahar ayları başta olmak üzere yılın pek çok zamanında kombinlerini ceket modelleriyle tamamlamaktan yanaysanız, Gencallar mağazalarını ziyaret ederek ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uygun yepyeni modellere ulaşabilirsiniz!

Serin Havalar İçin Zamansız Bir Çözüm…

Kadınlar ve erkeklerin giyim alışkanlıklarına göre ayrı ayrı incelenmesi gereken ceketler, genel anlamda günlük ya da klasik fark etmeksizin pek çok kombinde yer bulabilen kullanışlı tasarımlardan oluşan ürünlerdir. Erkekler için takım elbise denildiğinde akla gelen ilk seçenek olan bu parçalar, doğal olarak klasik giyim zevkinin öne çıkanlarından biri olmalarına rağmen günümüzde günlük giyim ürünlerine sportif bir hava katmak için de kullanılan alternatiflerin başında gelir. Kadınlar için ise ceket tasarımları; erkeklere benzer şekilde klasik ve günlük giyim olmak üzere ikiye ayrılsa da stillere feminen bir tarz katmak için kruvaze yakalar, blazer modeller ve kalçayı kapatan uzun tasarımlarla zenginleştirilmiş bir yelpazeye sahiptir.

Yılın herhangi bir zamanında yarattığınız farklı tarzları hareketlendirmek için kullanabileceğiniz ceket modellerini siz de Gencallar mağazalarında inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünlere kolay ödeme yöntemleriyle sahip olabilirsiniz!

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo