Bluz Modelleri

Feminen duruşları ve hem sportif hem de klasik kombinler yaratmaya imkân sunan pratik özellikleriyle her stili zenginleştirebilen bluz modelleri, kadınların dolaplarında her zaman özel bir yer ayırdıkları giyim ürünleridir. Beklenmeyen anlarda ortaya çıkabilecek organizasyonlarda pratik bir şıklık yaratmanın anahtarı olan bu kıyafetler, kurtarıcı nitelikleriyle kadınların her koşulda en büyük yardımcılarından biri olurlar. Değişen trendlerle beraber yaratıcı detaylara sahip olan ve her dönem stillerin belirleyicisi haline gelen bluz modelleri, mevsim ayırt etmeyen tasarımlarıyla kadınların vazgeçilmez parçaları arasında yerlerini alırlar.

Zengin Tasarım Çeşitliliği ile Modaya Yön Veren Bluzlar

Aralarında dantel, volan, nakış işleme ve benzeri popüler uygulamalarla renklendirilen seçeneklerin yer aldığı bluz modelleri; kıyafetlerinde minimallikten yana olanların yanı sıra gösterişi sevenlerin de tarzlarını destekleyecek ürün yelpazesiyle tasarlanıyor. Bir süredir üst giyim modasına hâkim olan crop top modeller, klasikten vazgeçmeyenler için şifon kumaşlarla üretilen seçenekler ve günlük giyimde rahatlık için dizayn edilen salaş alternatifler ile sizlere ulaşan bluz çeşitleri; pantolon, etek, şort ve daha pek çok alt giyim ürünüyle anlamlı kombinler yapmanın en şık ve kolay yolu olarak beğenilerinize sunuluyor.

Farklı kıyafetlerle uyumlu tasarımları ve zengin model çeşitliliği ile her anın kurtarıcısı olacak bluz modellerini siz de Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış Gencallar mağazalarında bulabilirsiniz. Tutkunu olduğunuz Mavi, Koton, İpekyol, Vakko ve benzeri dünyaca ünlü markaların ürünlerinin yer aldığı Gencallar mağazalarında stilinize karşılık verecek ürüne rahatlıkla erişebilirsiniz.

 

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo