Gencallar Atlaspark AVM Kadın Giyim Mağazası

Söz konusu kadın giyim olunca farklı tarzlara hitap eden çok sayıda marka olduğunu söylemek hiç de yanlış olmaz. Hâl böyleyken birçok kadın da en doğrusunu yapıp bu markalar arasından kendi stillerini daha iyi yansıttıklarına inandığı birçok markayı iyice inceleyerek alacağı giyim ürününde son kararını vermekte. Ama bunu yaparken tüm bu markaların mağazalarını teker teker gezmek sizce de yorucu bir seçenek değil mi? Elden taksit yapan mağazalar arasında birçok kaliteli markayı bir araya getirmesiyle öne çıkan Gencallar’a gelerek siz de zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz!

Asya yakasının ve İstanbul’un önemli yerleşim yerlerinden biri olarak görebileceğimiz Sultanbeyli ilçesinde alışverişin kalbi denebilecek bir noktada konumlanmış Gencallar Atlaspark AVM kadın giyim mağazasına gelerek siz de lider markaların ürünlerine Taxitcard uygulamasının sunduğu kredi kartsız taksit imkânlarıyla sahip olabilirsiniz!

Gencallar Atlaspark Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Kadın Giyimde Elden Taksit İmkânları Gencallar’da!

Gencallar sayesinde Koton  ve İpekyol gibi kadın giyimin öncü markalarına ait ürünlere sahip olmak ekonomik durumunuzu bu kadar zorlamak durumunda değil. Onlarca markayı tek bir mağazada birleştirerek sizlere büyük kolaylık sağlayan Gencallar, herkesin kullanımına açık Taxitcard  uygulaması  ile birlikte taksitli alışverişin en avantajlı yollarını sizlere sunuyor. Gencallar, böylelikle kredi kartı kullanmayı sevmeyen veya limitini başka harcamalar için kullanmak isteyenler için elden taksit olanakları yaratarak müşterilerine kolaylık sağlıyor.

Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için siz de Gencallar web sitesine uğrayarak Taxitcard uygulamasına başvurabilir ve Gencallar Atlaspark AVM kadın giyim mağazasına uğrayarak hem kartınızı teslim alıp hem de alışverişinizi yapabilirsiniz!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo