Gencallar Atlaspark AVM Çocuk Giyim Mağazası

Gencallar, çocukları için giyim alışverişine çıkan anne ve babalara büyük kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Şüphesiz ki her ebeveyn, Çocuklarının en konforlu ve kaliteli elbiselerle giyinip kuşanmasını ister. Ama bunu sağlamanın yolu her zaman ev ekonominizi zora sokmaktan geçmesi gerekmiyor. Gencallar’ın hizmetinize sunduğu Taxitcard uygulaması ile birlikte kaliteli çocuk giyim markalarına ait ürünleri kredi kartsız taksit  imkânlarıyla satın alarak diğer harcamalarınıza yer açabileceksiniz!

İstanbul Asya yakasındaki büyük ilçelerden biri sayılan Sultanbeyli’de alışverişin oldukça rağbet gördüğü bir noktada konumlanmış olan Gencallar Atlaspark AVM çocuk giyim mağazasına gelerek siz de taksitli alışverişin en avantajlı yollarından faydalanabilirsiniz!

Gencallar Atlaspark Avm Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Çocuğunuzu Giydirirken Ekonominizi Zorlamayın!

Her ebeveynin, çocuğunun sağlığı ve kendine güveni için elinden geleni yapmak istediğini biliyoruz. Elbette ki çocuğunuzun giyim kuşamı da bu konularda önemli bir unsur. Tam da bu sebeplerden ötürü Gencallar, çocuk giyimde en kaliteli markaları bir araya getirip, üstüne üstlük alım gücünüzü zorlamaması adına kredi kartsız taksit imkânları sunuyor. Taxitcard  uygulamasının sunduğu elden taksit  avantajları ile birlikte çocuğunuzu en iyi şekilde giydirirken ev ekonominizi de gözetmiş olacaksınız!

Çocuklarına en iyisini vermek isteyen anne ve babaları giyim alışverişinde Gencallar Atlaspark AVM çocuk giyim mağazasına bekliyoruz! Kredi kartsız taksit fırsatlarından yararlanmanız için tek yapmanız gereken Gencallar web sitesi üzerinden Taxitcard uygulamasına başvuru yapıp dilediğiniz Gencallar mağazasından kartınızı teslim almak!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo