Gencallar Atlaspark AVM Erkek Giyim Mağazası

Çoğu erkeğin giyim alışverişleri yaparken basitliği ön planda tuttuğunu söylemek yanlış olmaz. Onlarca kalitenin markayı tek mağazada bir araya getirmiş olmasının yanı sıra bu geniş ürün yelpazesine kredi kartsız taksit imkânlarıyla sahip olabilmeyi mümkün kılan Gencallar ise erkeklerin bu beklentisini karşılamaya yönelik verdiği hizmetlerin başında gelmekte. Her şubesinde mümkün olduğu gibi Gencallar Atlaspark AVM erkek giyim mağazasında da kullanabileceğiniz Taxitcard uygulaması sayesinde giyim alışverişinin kolay ve hesaplı yolunu keşfetmiş olacaksınız.

Anadolu Yakası’nın en büyük ilçelerinden biri olan Sultanbeyli’de yerini alan Gencallar Atlaspark AVM erkek giyim  mağazası, bünyesinde barındırdığı onlarca kaliteli markanın giyim ürünleri ile birlikte İstanbul’da elden taksit yapan mağazalar arasında önemli bir konumda bulunmakta.

Gencallar Atlaspark Avm Mağazasının adresi için buraya tıklayın!

Gencallar ile Erkek Giyimde Çeşit ve Hesaplı Alışveriş!

İhtiyaçlarınız ister günlük rutininizde rahatlıkla giyebileceğiniz spor ürünler, ister profesyonel yaşantınızda veya resmiyet gerektiren herhangi bir duruma hitap eden türden olsun, Altınyıldız,  Nike, Mavi, Lee Cooper ve bunlar gibi daha birçok önemli markanın giyim ürünleri arasından aradığınızı hiç zorlanmadan bulabileceksiniz. Ayrıca bu büyük markaların ekonomik açıdan sizi zorlayacağını düşünmenize de hiç gerek yok; zira Gencallar’ın Taxitcard  uygulaması sayesinde beğendiğiniz ürünlere hiç zorlanmadan elden taksit imkânlarıyla sahip olabileceksiniz.

Böylesine geniş bir ürün yelpazesine sahip Gencallar Atlaspark AVM erkek giyim mağazasında aradığınızı kolayca bulurken taksitli alışverişin en avantajlı yollarından faydalanmak istiyorsanız Gencallar web sitesi üzerinden Taxitcard uygulamasına hemen başvurabilirsiniz!

Markalarımız

Gencallar Plaza, Alemdağ Caddesi No:790 Y.Dudullu / Ümraniye / İstanbul
444 4 362

visa-logo | mastercard-logo | troy-logo